MENU

enter image description here Cześć!

Tym razem, niestety, przychodzimy do Was bez rozdziałów i ze złymi wieściami. Otóż w przyszłym tygodniu, 20.02, wygasa serwer, na którym stoi nasz reader. Co to dla nas oznacza? Cóż, po pierwsze rozstrzygnięcie ankiety, którą publikowaliśmy ostatnio. Po drugie, wielkie przenosiny na MangaDex około 20.02 i to w trybie ekspresowym. No i po trzecie i najważniejsze, potrzebę ściągnięcia wszystkich rozdziałów z czytnika i zabezpieczenia ich.

Dlaczego tutaj o tym piszemy? Przede wszystkim dlatego, że chcielibyśmy przeprosić za to, że w najbliższym czasie możecie mieć problem z dostępem do mang. Zwłaszcza w okolicach 20.02. Wynikło to z przyczyn od nas niezależnych, ale będziemy robić co w naszej mocy, żeby jak najszybciej wszystko znalazło się na MangaDex, żebyście mogli czytać do woli. Oczywiście poinformujemy Was (prawdopodobnie przez Discord), kiedy już wszystko będzie na MangaDex.

Za wszystkie nieudogodnienia jeszcze raz przepraszamy i mamy nadzieję, uda nam się jak najszybciej wszystko ogarnąć.

A żeby zakończyć z pozytywnym akcentem - wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek! A tym, którzy nie obchodzą, wszystkiego najlepszego z okazji jutrzejszego Dnia Singla!

24 Wróć