MENU

enter image description here

Cześć!

Na początku sprawy najważniejsze – wciąż rekrutujemy. Zapraszamy serdecznie na wszystkie pozycje, zwłaszcza QC. Im więcej nas jest, tym lepiej, bo jesteśmy w stanie wznowić więcej projektów.

A skoro o nowościach mowa, witamy serdecznie nowego type – Akacz13. Niektórzy może kojarzą go już z naszego Dicorda, gdzie ostatnio jest bardzo aktywny. Dzięki niemu już w tym tygodniu mamy dla Was kolejny rozdział projektu, do którego postanowiliśmy wrócić – Giant Killing.

No i, jak widzicie, wróciliśmy również do Witch Huntera. Było to możliwe dzięki tłumaczeniowej pomocy Gerasika z Mahoutsukai.

Dziękujemy również bardzo Mrinie z Kettei za wykonywanie QC do Area D i Nurarihyon no Mago. Gdyby nie ona, nie bylibyśmy w stanie uporać się z Nurą tak szybko, jak to zrobiliśmy.

Kolejna sprawa, Citrus. Dostajemy ostatnio sporo maili w tej sprawie, więc w końcu musimy należycie zaadresować tę sprawę (poprzednio zrobiliśmy to jedynie przez Discorda, co nie było dobrym pomysłem, bo nie wzięliśmy pod uwagę, że nie każdy tam jest). 15 listopada 2018 Waneko ogłosiło, że będą wydawać Citrus (http://waneko.pl/nowosc-b-3/). W związku z tym my nie możemy ani kontynuować pracy nad tą mangą, ani udostępniać jej w jakikolwiek sposób. Możemy was jedynie zachęcić do kupowania mangi od polskiego wydawcy. Pierwszy tom Citrus do kupienia od 25.02.2018. Kupujmy i wspierajmy polski rynek mangi.

Kolejną rzeczą, o jakiej chciałabym wspomnieć, jest pewien fanpage na Facebooku. Jest to Webtoon Polska (https://www.facebook.com/Webtoon-Polska-307729513175287/). Jeśli mamy tutaj jakichś fanów webtoonów, na tej stronie dostajecie na bieżąco powiadomienia o najnowszych fanowsko przetłumaczonych na język polskich rozdziałach webtoonów. Jesteśmy tam także my z naszym Noblesse. Na bieżąco będziemy tam ogłaszali nowo wypuszczone rozdziały Noblesse, więc fanów tego webtoonu serdecznie zapraszamy do śledzenia strony.

No i na sam koniec, ostatnia sprawa z readerem. Readera już nie ma. Jesteśmy w stanie przenoszenia mang na MangaDex, ale to może trochę potrwać, więc prosimy o cierpliwość. Póki co zadbaliśmy o wersję do ściągania. Wszystkie nasze mangi możecie już ściągać wchodząc w stronę danego projektu, gdzie widnieje w opisie link "Do pobrania". Więc jeśli chcecie coś nadrobić, a nie ma tego jeszcze na MangaDex, możecie pobrać dowolny rozdział. O tym, że wszystkie mangi zostały wstawione na MangaDex powiadomimy Was kiedy tylko skończymy wstawianie.

Uwaga! To całe ściąganie było robione bardzo na szybko i w biegu, więc gdyby cokolwiek się nie zgadzało, prosimy to zgłaszać, żebyśmy byli w stanie to naprawić!

Z tego miejsca chcielibyśmy również podziękować wszystkim za pomoc w tych przeprowadzkach. Dziękujemy Shirin Shenn, Tetu, Corn i naszemu czytelnikowi Neko/サイコロリファン za pomoc w pobieraniu mang. Dziękujemy również Akaczowi za pomoc we wstawianiu ich na MangaDex.

Przypominamy również, że zawsze wszystkiego dowiadujecie się wcześniej na naszym Discordzie. Aktualki robimy dopiero wtedy, gdy zbierze się garść rozdziałów, a na Discordzie ogłaszamy je co kilka. Zanim wstawimy aktualkę na stronę, ze dwa albo trzy razy dajemy gotowe do czytania rozdziały na Discordzie. Plus, można tam z nami pogadać (najczęściej rozmawiamy o sporcie albo jedzeniu, ale jesteśmy otwarci na wszelkie dyskusje), poznać adminów, członków ekipy i innych czytelników, męczyć nas o mangi i rozdziały i w ogóle.

I teraz, po przebrnięciu przez to wszystko, możecie się nacieszyć nowymi rozdziałami!

Kuroyuki i Rishin

Giant Killing 147
Pobierz | Online

D.Gray Man 230
Pobierz | Online

D.Gray Man 231
Pobierz | Online

Noblesse 306
Pobierz | Online

Noblesse 307
Pobierz | Online

Noblesse 308
Pobierz | Online

Nurarihyon no Mago 209
Pobierz | Online

Nurarihyon no Mago 210
Pobierz | Online

Witch Hunter 154
Pobierz | Online

43 Wróć