MENU
 1. Jak się z Wami skontaktować?

  Możecie skorzystć z formularza kontaktowego lub piszcie na adres: varia.scans.pl@gmail.com, pytajcie na naszym chatango, w komentarzach pod ostatnią aktualką czy na facebooku. Ktoś na pewno Wam odpowie.

 2. Kiedy wydacie [wstaw dowolny tytuł]?

  Kiedy będzie gotowy. Robimy, co w naszej mocy, aby rozdziały wydawać jak najszybciej.

 3. Kiedy kolejna aktualka?

  Aktualki wydajemy w poniedziałki, staramy się co tydzień. Jeżeli wiemy, że w danym tygodniu nie uda nam się nic wrzucić, to informujemy o tym na chatango lub facebooku.

 4. Dlaczego tak mało rozdziałów [wstaw dowolny tytuł]?

  Członkowie Varii nie czerpią żadnych korzyści z przygotowywania dla Was rozdziałów, a doba niestety ma tylko 24 godziny. Nie mamy zawsze tak dużo czasu, aby co tydzień dać Wam po 10 rozdziałów ulubionego tytułu.

 5. Rekrutujecie?

  Dokładne informacje znajdziecie w rekrutacji. Nawet jeśli nie rekrutujemy w tej chwili na konkretne stanowisko, nic nie stoi na przeszkodzie, aby się skontaktować, a być może kiedyś będzie okazja, żeby nawiązać współpracę.

 6. Możecie zająć się [wstaw dowolny tytuł]?

  Aktualnie nie podejmujemy się żadnych nowych projektów, dopóki nie ukończymy kilku aktualnych. Jeżeli w przyszłości to się zmieni i będziemy przyjmować propozycje od czytelników, to i tak pozostaje kilka kwestii, a mianowicie: sytuacja tytułu na polskim i angielskim "rynku skanlacyjnym". Dodatkowo nie podejmujemy się pracy nad projektami już prowadzonymi przez inną grupę, zawieszonymi przez grupę angielską bądź takimi, które nas kompletnie nie interesują.

 7. Co powiecie na jointa?

  Jeśli znajdą się chętni w naszej grupie na konkretny tytuł, a Wasza grupa jest sumienna, dotrzymuje terminów i zobowiązań, nie widzimy żadnych przeszkód.

 8. Znalazłem jakiś błąd, rozdziały nie działają, co robić?

  Pisać w którymś z miejsc wymienionych w pukncie 1, na pewno przeczytamy i naprawimy najszybciej, jak się da.

Opracowanie: lemonediscream, Naroshi, Sag, kara.